Wyniki konkursu na stypendia na rok szkolny 2017/18.

Kapituła Konkursu na stypendia dla nauczycieli informatyki i matematyki, którzy przyczynili się do sukcesów uczniów w Olimpiadzie Informatycznej i innych zawodach informatycznych,
biorąc pod uwagę kryteria sformułowane w Regulaminie przyznała w tym roku stypendia w trzech kategoriach w wysokości: 1900, 1450, 1000 zł na miesiąc.

Ranking szkół za lata 2015-2017

  1. XIV LO Warszawa   614
  2. III LO Gdynia 425
  3. I LO Białystok 418
  4. XIV LO Wrocław 380
  5. V LO Kraków 369
  6.   VI LO/ZSO 6 Radom     160
  7. XIII LO Szczecin 154
  8. III LO Wrocław 132
  9. III LO Tarnów 127
10. VI LO Bydgoszcz 118
10. I LO Lublin 118
12.  Lic. Akad. Toruń   96
13. VIII LO Warszawa   88
14. VIII LO Poznań   64
15. I LO Legnica   58
16. Gimnazjum 24 Gdynia   52
17. XVIII LO Warszawa   34
18. I LO Krosno   29
19. V LO Bielsko-Biała   28
20. I LO Suwałki   26


Stypendia na rok szkolny 2017/187 otrzymali:

I kategoria (alfabetycznie)

  1. Ireneusz Bujnowski – I LO w Białymstoku

  2. Iwona Bujnowska – I LO w Białymstoku

  3. Lech Duraj – V LO im. A. Witkowskiego w Krakowie

  4. Roma Laskowska – I LO im. Kościuszki w Legnicy

  5. Patryk Marcisz – XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

  6. Mirosław Mortka – VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

  7. Karol Pokorski – XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

  8. Hanna Stachera – XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie i XVIII LO im. Jana Zamojskiego w Warszawie

  9. Joanna Śmigielska – XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

10. Ryszard Szubartowski – III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

II kategoria

11. Czesław Drozdowski – XIII LO w Szczecinie

12. Beata Laszkiewicz – III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

13. Mirosław Pietrzycki – I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

14. Michał Śliwiński – III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

15. Robert Zieliński – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie

III kategoria

16. Konrad Buzak – III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

17. Marek Gałaszewski – I LO im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

18. Alina Gościniak – VIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

19. Krzysztof Kawka – ZS7 Lublin

20. Agata Król – VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

21. Małgorzata Piekarska – VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

22. Wojciech Roszczyński – VIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

23. Agnieszka Samulska – VIII LO im. Władysława IV w Warszawie

24. Justyna Wilińska – VIII LO im. Władysława IV w Warszawie