Wyniki konkursu na stypendia na rok szkolny 2016/17.

Kapituła Konkursu na stypendia dla nauczycieli informatyki i matematyki, którzy przyczynili się do sukcesów uczniów w Olimpiadzie Informatycznej i innych zawodach informatycznych,
biorąc pod uwagę kryteria sformułowane w Regulaminie przyznała w tym roku stypendia w trzech kategoriach w wysokości: 1900, 1450, 1000 zł na miesiąc.

Ranking szkół za lata 2014-2016

  1. XIV LO Warszawa   588
  2. I LO Białystok 423
  3. V LO Kraków 419
  4. XIV LO Wrocław 376
  5. III LO Gdynia 338
  6. VI LO Bydgoszcz 162
  7. XIII LO Szczecin 135
  8.   VI LO/ZSO 6 Radom     118
  9. VIII LO Warszawa   97
10.  Lic. Akad. Toruń   91
10. III LO Wrocław   91
12. I LO Lublin   88
13. III LO Tarnów   78
14. V LO Bielsko-Biała   58
15. Gimnazjum 24 Gdynia   56
15. VIII LO Poznań   56
17. I LO Legnica   44
18. I LO Suwałki   35
19. II LO Gdańsk   37
20. IV LO Olsztyn   43


Stypendia na rok szkolny 2016/17 otrzymali:

I kategoria (alfabetycznie)

  1. Ireneusz Bujnowski – I LO w Białymstoku

  2. Iwona Bujnowska – I LO w Białymstoku

  3. Lech Duraj – V LO im. A. Witkowskiego w Krakowie

  4. Rafał Nowak – XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

  5. Hanna Stachera – XIV LO im. Staszica w Warszawie

  6. Joanna Śmigielska – XIV LO im. Staszica w Warszawie

  7. Ryszard Szubartowski – III LO w Gdyni

II kategoria

  8. Czesław Drozdowski – XIII LO w Szczecinie

  9. Roma Laskowska – I LO im. Kościuszki w Legnicy

10. Dawid Matla – XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

11. Mirosław Mortka – VI LO w ZSO nr 6 w Radomiu

12. Małgorzata Piekarska – VI LO w Bydgoszczy

13. Adam Polak – V LO im. A. Witkowskiego w Krakowie

III kategoria

14. Konrad Buzak – III LO w Gdyni

15. Andrzej Dyrek – V LO w Krakowie

16. Marek Gałaszewski – I LO Suwałki

17. Alina Gościniak – VIII LO w Poznaniu

18. Krzysztof Kawka – ZS7 Lublin

19. Beata Laszkiewicz – III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

20. Patryk Marcisz – XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

21. Mirosław Pietrzycki – I LO w Lublinie

22. Wojciech Roszczyński – VIII LO w Poznaniu

23. Agnieszka Samulska – VIII LO w Warszawie

24. Michał Śliwiński – III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

25. Justyna Wilińska – VIII LO im. Władysława IV w Warszawie

26. Robert Zieliński – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie